Strony internetowe

Profesjonalne strony www

Strona internetowa nie tylko musi być atrakcyjna, szybka - ale przede wszystkim musi być łatwa, czytelna oraz użyteczna. Pierwsze 5 sekund zdecyduje o tym czy użytkownik zdecyduje sie na kontakt.

Internet to obecnie najsilniejszy środek przekazu, który nieustannie rośnie w siłę. Często mówi się, że jeśli czegoś nie ma w sieci, to nie ma tego wcale. Jak to powiedzenia ma się do biznesu? Otóż, jeśli Twoi potencjalni klienci poszukują informacji o danym produkcie bądź usłudze w Internecie (a robi to większość z nich) i nie znajdują tam Twojej oferty, nie mają nawet szans dowiedzieć się, że Twoja firma istnieje i bez wahania wybierają konkurencję. Nie zastanawiaj się zatem nad tym, czy warto mieć własną stronę www, a zamiast tego zadaj sobie pytanie:

Dowiedz się więcej jak tworzymy strony www

Dowiedz się więcej jak tworzymy strony www

Poznanie dokładnych oczekiwań klienta to za mało - musimy poznać idee biznesu, strategię oraz najważniesze wartości. Tak podchodzimy do realizacji strony www. My dopasowujemy...

Dlaczego warto zlecić zaprojektowanie strony www Argonium?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron www o różnym charakterze - od prostych wizytówek po zaawansowane serwisy i portale internetowe.Budowane przez nas strony www są przejrzyste oraz niezawodne, dzięki czemu skutecznie trafiają do odbiorców. W Argonium korzystamy z autorskich rozwiązań, tworząc indywidualne projekty dla każdego z naszych Klientów. W swoich realizacjach kierujemy się zasadami partnerskiej współpracy. Wysłuchujemy potrzeb i oczekiwań Klientów, starając się dopasować dla nich najlepsze rozwiązanie. 
Projektujemy strony przystosowane do rozdzielczości ekranów mobilnych, dzięki czemu mogą być przeglądane nie tylko na ekranach komputerów, ale również za pomocą tabletów oraz smartfonów. 

Nasze strony przystosowane są również dla osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz dysfunkcjami, w oparciu o standard WCAG 2.1. Dzięki temu treści, które zostają na nich umieszczone są dostępne dla wszystkich. Nasz autorski system CMS posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel, który zapewnia wygodne zarządzanie i modyfikację strony. 

Co możemy dla ciebie zrobić?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych zarówno dla korporacji, jak i dla małych oraz średnich biznesów. Znamy wymagania wyszukiwarek i oczekiwania odbiorców, dlatego nasze projekty są zgodne z zasadami UX. Wiemy, że większość użytkowników Internetu to wzrokowcy, którzy oprócz interesującej szaty graficznej oczekują również intuicyjnej i wygodnej nawigacji. 
Opracowujemy funkcjonalne i atrakcyjne witryny, zgodne z najnowszymi standardami. Nasze realizacje stanowią skuteczne narzędzie wizerunkowe i sprzedażowe dla klientów. Kluczem do pełnego sukcesu jest dla nas partnerstwo i współpraca, dlatego tworzymy strony www w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Chętnie doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na twoje pomysły i propozycje, które możemy wdrożyć w trakcie projektowania. Wykonujemy zarówno proste strony www, jak również rozbudowane serwisy w oparciu o autorski system CMS, który posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel, zapewniający wygodne zarządzanie i modyfikację witryny. Tworzymy strony w standardzie WCAG 2.1, przystosowane dla osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz dysfunkcjami. 
Śledzimy nowoczesne trendy w designie stron, dzięki czemu nasze projekty wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dbamy, aby stworzone przez nas strony wyświetlały się w sposób prawidłowy w popularnych przeglądarkach. Projektujemy także strony responsywne i adaptywne, z których użytkownicy mogą wygodnie korzystać na swoich urządzeniach mobilnych. 

Kompleksowo obsługujemy klientów

Kompleksowo obsługujemy klientów

Profesjonalna obsługa firmy oraz  strony www to wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Od 14 lat kompleksowo obsługujemy naszych klientów. Sprawdz co możemy dla...

Jak wygląda proces tworzenie strony internetowej w Argonium?

Każda współpraca przebiega na postawie następujących kroków:

 • Analiza potrzeb - to niezbędny etap, od którego zależą wszystkie kolejne działania. Im więcej informacji uda nam się pozyskać od Klienta, tym skuteczniej uda się nakreślić cele, a także dobrać do nich optymalne rozwiązanie. Kluczowe jest poznanie potrzeb i idei biznesu klienta. 
 • Koncepcja - w oparciu o informacje opracowujemy wstępną koncepcję i prezentujemy ją Klientowi. Na tym etapie staramy się doradzić również Klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. 
 • Projektowanie - po zaakceptowaniu przez Klienta koncepcji możemy przystąpić do tworzenia strony www . Projektujemy szatę graficzną i układ strony, a o wszystkich postępach informujemy Klienta. Na tym etapie wciąż jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi Klienta, które na bieżąco wprowadzamy. 
 • Wdrażanie - zaakceptowany przez Klienta projekt graficzny wdrażamy do naszego autorskiego systemu CMS, za pomocą którego Klient może samodzielnie administrować stroną bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. 
 • Testowanie - z pomocą naszych koordynatorów strona www sprawdzana jest pod kątem poprawności w różnych przeglądarkach internetowych. Poprawnie działającą witrynę prezentujemy Klientowi na naszym serwerze testowym. 
 • Finalizacja - kiedy Klient dokona pełnej akceptacji przygotowanej przez niego strony, możemy zainstalować ja na serwerze docelowym. Zapewniamy również bezpłatne szkolenie dotyczące administracji strony. Od momentu jej uruchomienia prowadzimy roczne wsparcie techniczne oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek komplikacji.

Potrzebujesz czegoś więcej niż stronę www ? Budujemy również zaawansowane aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe posiadają szereg korzyści, które przekonują coraz większą liczbę Klientów do ich wyboru. To innowacyjne, wygodne i bezpieczne narzędzia stosowane przez firmy, którym zależy na efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i osiągnięciu sukcesu w branży. Oto najważniejsze atuty aplikacji internetowych, które przekonują o ich przewadze nad innymi rozwiązaniami:

 

 • Mobilność - do korzystania z aplikacji internetowej potrzebna jest tylko nowoczesna przeglądarka internetowa. Nie ma znaczenia jaki system operacyjny znajduje się na urządzeniu. Aplikacje internetowe nie wymagają także instalowania dodatkowego oprogramowania. W związku z tym pracownicy albo klienci (w zależności do kogo jest dedykowana aplikacja) mogą korzystać z narzędzi webowych wszędzie, w firmie i poza nią, w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu - komputerze, notebooku, tablecie, smartfonie, które posiada dostęp do internetu. 
 • Indywidualny charakter - wiadomo, że jedno oprogramowanie nie zaspokoi różnych potrzeb. Czasami rozwiązanie jest zbyt ogólne i nie realizuje specyficznych zadań. Właśnie w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zastosowanie aplikacji internetowej. To narzędzie ściśle dopasowane do charakterystyki firmy, procesów w niej zachodzących oraz ewentualnych problemów, jakie pojawiają się w przedsiębiorstwie. Tylko autorskie rozwiązania są w stanie sprostać oczekiwaniom współczesnego biznesu. 
 • Bezpieczeństwo - mobilne rozwiązania dla biznesu wymagają jednak wysokiego poziomu bezpieczeństwa, by nikt nieuprawniony nie miał dostępu do informacji na temat firmy czy jej działalności. Użytkownik otrzymuje więc dostęp tylko do takich zasobów, do których jest upoważniony. Każdy Klient może samodzielnie zarządzać poziomem dostępu do poszczególnych funkcji czy treści za pomocą łatwego w obsłudze panelu administracyjnego. Aby zachować pełne bezpieczeństwo danych można również zastosować dodatkowe kanały autoryzacji. Co ważne aplikacje internetowe nie przechowują żadnych ważnych informacji na urządzeniu. Wszystkie są one składowane na bezpiecznych serwerach. Transmisja danych jest także szyfrowana. 
 • Dostępność - aplikacje internetowe umożliwiają jednoczesną pracę wielu użytkowników w tym samym środowisku. Mogą oni nawet w tym samym czasie pracować nad jednym dokumentem. To administrator ustala do jakich zasobów ma dostęp użytkownik oraz jakie dokumenty może współdzielić z innymi. Aplikacje internetowe wpływają więc na efektywne działanie wszelkich procesów przedsiębiorstwa. 
 • Integracja - wielu Klientów w momencie szukania nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy, korzysta już z pewnych narzędzi informatycznych. Istnieje jednak możliwość integracji aplikacji webowych z wykorzystywanymi przez niego systemami. Wówczas dedykowane rozwiązanie stanowi uzupełnienie dotychczas stosowanego oprogramowania. Rozszerza jego możliwości, umożliwia wprowadzenie nowych funkcji i zapewnia mobilny dostęp. Aplikacje internetowe można zintegrować nawet z wieloma systemami pochodzącymi od różnych wykonawców.

Co zyskasz wybierając nasze aplikacje www

 • Nasze aplikacje internetowe celnie trafiają w potrzeby Klientów - usprawniają procesy biznesowe oraz rozwiązują zaistniałe problemy. To rozwiązania IT, które działają w przeglądarkach internetowych, współpracując z konkretną bazą danych czy oprogramowaniem. Oddajemy w Twoje ręce dedykowane, niezawodne narzędzia, które działają na korzyść Twojego biznesu.
 • Aplikacja szyta na miarę - nie musisz się do niej przyzwyczajać ani poznawać jej skomplikowanych funkcji. To nasza aplikacja dostosowuje się do Ciebie. Działa szybko i od razu tak, jak tego wymagasz. 
 • Raportowanie i filtrowanie - przygotowuje dla Ciebie raporty i analizy, szuka danych i je filtruje. Dzięki niej szybko podejmiesz trafne decyzje na podstawie oceny sytuacji. 
 • Automatyzacja działania - wykonujesz systematycznie te same czynności? Nie trać czasu na wpisywanie danych, aplikacja internetowa zrobi to za Ciebie.
 • Efektywna praca - to aplikacja czeka na Twoje zadania a nie Ty na jej pracę. Tworzymy rozwiązania, które działając nawet na wolniejszych złączach internetowych są szybkie i stabilne.
 • Łatwa obsługa - za pomocą nawet jednego przycisku możesz zrobić kilka rzeczy na raz. Możliwości aplikacji internetowej zależą tylko od Ciebie.
 • Bezpieczny przepływ informacji - dokumenty wędrują po określonej ścieżce, oszczędzając czas i koszty ich dostarczenia. Nigdy nie giną, nikt ich nie zniszczy ani nie przechwyci. 
 • Archiwizacja danych - raporty i kopie zapasowe tworzone są automatycznie, a ważne informacje i dokumenty przechowywane na serwerze. 
 • Oszczędności - aplikacje internetowe redukują potrzebę drukowania dokumentów, które i tak w końcu wędrowują w koszu. Nie musisz myśleć o utylizacji ważnych danych ani ponosić kosztów za papier. Poza tym oszczędzając papier dbasz o środowisko.