Grafika

W Twojej firmie drzemie potencjał, jednak nie wiesz w jaki sposób wyróżnić się w morzu konkurencji? Prezentacja graficzna to pierwsze na co klienci zwracają uwagę wybierając ofertę. Zadbaj więc o profesjonalny design dostosowany do nowoczesnych standardów, który pozwoli przyciągnąć uwagę odbiorców. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą" mówi popularne przysłowie. My wyznajemy zasadę „jak Cię widzą, tak Ci płacą", dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom profesjonalne i unikalne projekty graficzne, które zwiększają ich przewagę konkurencyjną. 

W Argonium zapewniamy pełną kompleksowość w zakresie usług graficznych. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem elementów graficznych na potrzeby identyfikacji wizualnej, do celów reklamowych oraz do druku. Tworzymy projekty, które zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Nie opieramy naszej pracy na gotowych szablonach, lecz tworzymy indywidualne koncepcje, które przechodzą przez szereg procesów - od pomysłu aż po wdrożenie. Na zespół grafików składają się utalentowani i kreatywni designerzy z pasją do tworzenia i znajomością najnowszych trendów w branży. Do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu projekty oddawane w ręce klientów są zawsze na wysokim poziomie. Nad całym procesem czuwa nasz koordynator, który na bieżąco informuje klienta o postępach prac. 

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Identyfikacja wizualna 
Identyfikacja wizualna stanowi podstawę kreowania wizerunku marki. Zarówno logo firmy, wizytówki, materiały reklamowe, jak również inne elementy pozwalają wyróżnić firmę spośród konkurencji i wspierać w budowaniu świadomości marki. Identyfikacja wizualna to coś znacznie więcej niż projekty graficzne. To przemyślana strategia, która w długofalowy sposób przyczynia się do budowania wizerunku marki i pozwala trwale zapisać się w świadomości klientów. 

DTP
Materiały reklamowe stanowią skuteczny środek promocji, jednak wymagają odpowiedniej kreacji wizualnej. Przygotowanie ulotek, plakatów czy folderów reklamowych wymaga połączenia wiedzy z zakresu grafiki komputerowej i druku DTP. Nasze projekty wyróżniają się innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami oraz precyzją. Dzięki stałej współpracy z drukarniami, możemy dostarczyć naszym klientom gotowe projekty wyróżniające się wysoką jakością. 

Logo
Logo to znak graficzny, który w znacznym stopniu decyduje o tym, czy klient zapamięta daną markę czy ją pominie. Stworzenie znaku, który będzie zwracał uwagę to tylko połowa sukcesu. W Argonium nie zapominamy, że dobre logo powinno posiadać też inne cechy jak estetyka, czytelność i dopasowanie do rodzaju działalności. Wiemy jak zaprojektować logo, które trafi do świadomości odbiorców i będzie dobrze kojarzone. Możemy także odświeżyć Twoje dotychczasowe logo, aby wzbudzało większe zainteresowanie Twoją marką. 

Web design
Strona internetowa to obecnie wizytówka każdej firmy. Profesjonalna, przejrzysta i zgodna z aktualnymi standardami szata graficzna jest w stanie zwiększyć zaufanie klienta do firmy i przekonać go do wyboru oferty. Ważne jest również dopasowane wyglądu witryny do danej branży. W Argonium realizujemy projekty graficzne dla różnych typów stron, od one page'ów przez rozbudowane serwisy, aż po sklepy internetowe. Zadbamy o każdy detal umieszczony na stronie. Zarówno nawigacja, jak i buttony zaprojektowane zostaną w indywidualny sposób, zapewniając Twojej stronie internetowej niepowtarzalny i oryginalny design.