Wybrane realizacje

Realizacja strony www ID Point

Strefa dla architekta

Strona www przystosowana jest do współpracy z architektami oraz samodzielnymi projektantami, którzy pragną wykorzystywać ekskluzywne meble w swoich projektach.

ID Point strona www
ID Point
Realizacja identyfikacja wizualna Be Beauty

Chwila dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuje w swoim życiu chociaż trochę przyjemności — profesjonalne usługi i zabiegi kosmetyczne, do skorzystania, z których zachęcają wizytówki Be Beauty, są tego najlepszym przykładem.

Be Beauty identyfokacja wizualna
Be Beauty
Realizacja sklepu on-line Italia Style

Włoski design

Stworzyliśmy klarowną, minimalistyczną, a zarazem komunikatywną stylistykę strony, która pozwala użytkownikom na szybkie i komfortowe zapoznanie się

Italia Style sklep www
Italia Style

Zakład Reklamowy - poznaj nasze realziacje

Prezentujemy dotychczasowe realizacje, które udało nam się sukcesywnie przeprowadzić dla naszych Klientów podczas okresu naszej działalności. Znajdują się tutaj przykłady takich projektów jak strony www, sklepy online, logo oraz działania w ramach marketingu internetowego. Naszą działalność charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność, dlatego zawsze dopasowujemy wykonywane realizacje do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta z osoba.

Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, lecz opracowujemy indywidualną koncepcję zgodną z najnowszymi trendami. Wiemy jak istotny jest pozytywny wizerunek firmy w Internecie, dlatego każdy projekt jest staranny, dopracowany i stworzony z pełnym zaangażowaniem naszego zespołu. Dodatkowo nasze realizacje wyróżniają się na tle innych, dzięki czemu spotykają się z dużym zainteresowaniem. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy wykwalifikowanego zespołu pracowników, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły. Podczas naszej działalności współpracowaliśmy zarówno z małymi firmami, jak tez znacznie większymi przedsiębiorstwami. Tworząc strategię działań, skupialiśmy się nie tylko na samych potrzebach Klienta, ale również analizowaliśmy jego dotychczasowe działania a także śledziliśmy aktywność konkurencji. Kierując się tymi zasadami mogliśmy wypracować oryginalna ideę, dzięki której nasze działania przyniosły maksymalną skuteczność.