Wybrane realizacje

Realizacja strony www ID Point

Strefa dla architekta

Strona www przystosowana jest do współpracy z architektami oraz samodzielnymi projektantami, którzy pragną wykorzystywać ekskluzywne meble w swoich projektach.

ID Point strona www
ID Point
Realizacja identyfikacja wizualna Be Beauty

Chwila dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuje w swoim życiu chociaż trochę przyjemności — profesjonalne usługi i zabiegi kosmetyczne, do skorzystania, z których zachęcają wizytówki Be Beauty, są tego najlepszym przykładem.

Be Beauty identyfokacja wizualna
Be Beauty
Realizacja sklepu on-line Italia Style

Włoski design

Stworzyliśmy klarowną, minimalistyczną, a zarazem komunikatywną stylistykę strony, która pozwala użytkownikom na szybkie i komfortowe zapoznanie się

Italia Style sklep www
Italia Style

 

Szykasz firmę, która buduje profesjonalny sklep internetowy ? 

W tej kategorii prezentujemy dotychczasowe realizacje sklepów online. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego każdy z projektów dostosowujemy do indywidualnych wymagań. Wiedząc jak silnie konkurencyjna jest branża e-commerce, w naszych działaniach koncentrujemy się na tym, aby tworzone przez nas sklepy online doskonale spełniały swoja główną rolę, jaką jest generowanie sprzedaży i zysku. Każdy z naszych sklepów wyróżnia się dużą funkcjonalnością. Dbamy o to, aby proces zakupowy mógł odbywać się w sposób szybki i nieskomplikowany, dzięki temu zarówno samo przeglądanie produktów, jak i dokonywanie zakupów będzie dla klienta przyjemnością. Bardzo ważnym elementem przy tworzeniu sklepu internetowego jest również jego wygląd. Zespół specjalistów Argonium przykłada dużą uwagę do tego, aby zaprojektować przejrzystą i atrakcyjną szatę graficzną - zgodną z identyfikacją wizualną, która pozwoli na estetyczne zaprezentowanie produktów, a jednocześnie wyróżni platformę na tle konkurencji.