Wybrane realizacje

Realizacja strony www ID Point

Strefa dla architekta

Strona www przystosowana jest do współpracy z architektami oraz samodzielnymi projektantami, którzy pragną wykorzystywać ekskluzywne meble w swoich projektach.

ID Point strona www
ID Point
Realizacja identyfikacja wizualna Be Beauty

Chwila dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuje w swoim życiu chociaż trochę przyjemności — profesjonalne usługi i zabiegi kosmetyczne, do skorzystania, z których zachęcają wizytówki Be Beauty, są tego najlepszym przykładem.

Be Beauty identyfokacja wizualna
Be Beauty
Realizacja sklepu on-line Italia Style

Włoski design

Stworzyliśmy klarowną, minimalistyczną, a zarazem komunikatywną stylistykę strony, która pozwala użytkownikom na szybkie i komfortowe zapoznanie się

Italia Style sklep www
Italia Style

 

Szukasz Agencję, która zajmie sie Twoim wizerunkiem?

Podczas projektowania logo, za każdym razem staramy się odzwierciedlić to, co jest najważniejsze i najbardziej wyjątkowe dla danej marki. Element ten pojawia się w końcu nie tylko na stronie internetowej firmy, ale również na innych materiałach zamieszczanych w sieci. Jest zatem silnym i nieodłącznym elementem identyfikacji wizualnej marki. Tworząc logo dla danej firmy, zawsze przestrzegamy kilku ważnych dla nas zasad. Przede wszystkim opracowany przez nas element graficzny musi przykuwać wzrok. Dzięki temu firma zostanie łatwiej zapamiętana i będzie budzić pozytywne skojarzenia wśród odbiorców. Bardzo ważna jest dla nas również estetyka - czytelne i przejrzyste logo jest przyjemne w odbiorze i łatwiej zapada w pamięć. Wiemy, kiedy należy zachować pełen profesjonalizm, a kiedy można pozwolić sobie na więcej swobody. Podczas naszych realizacji wykonaliśmy wiele projektów od podstaw dla firm, które rozpoczynały swoją działalność na rynku lub do tej pory nie wykorzystywały symboli graficznych. W niektórych przypadkach zostaliśmy poproszeni natomiast o redesign logo, aby odświeżyć jego wygląd i nadać mu nowoczesnego charakteru za pomocą zmiany fontu, modyfikacji koloru czy też dodania dodatkowego symbolu.