Artykuły sponsorowane

Tworzenie artykułów sponsorowanych

Szukasz sposobu na skuteczną i nieinwazyjną reklamę? Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie artykuły sponsorowane, które zainteresują odbiorców Twoją ofertą.

Artykuły sponsorowane różnią się od standardowych artykułów redakcyjnych celem, którym jest nawiązanie do marki lub jej konkretnego produktu bądź usługi pod kątem reklamowym. Dzięki temu potencjalny klient zostaje zapoznany z zaletami oferty, która wzbudza jego zainteresowanie i potrzebę dokonania zakupu. Tekst może różnić się pod względem narracji. Może być pisany z perspektywy eksperta lub użytkownika dzielącego się swoim doświadczeniem.

Wielu naszych Klientów przyznaje, że taka forma promocji jest bardzo skuteczna. Pozwala na bliższy kontakt z użytkownikiem i buduje w jego oczach większe zaufanie do marki. Korzystanie z artykułów sponsorowanych zalecane jest dla firm, które dopiero wkraczają na rynek i chciałyby zaistnieć w świadomości odbiorców, jak również dobrze prosperującym przedsiębiorstwom w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej.

Dlaczego warto wybrać Argonium?

Artykuły sponsorowane pisane przez naszych specjalistów posiadają wysoki poziom merytoryczny i potrafią zaciekawić odbiorcę już od pierwszych linijek tekstu. Język artykułu dostosowany jest zawsze do grupy docelowej oraz do miejsca publikacji. W artykule, który pojawi się na portalu branżowym stosujemy specjalistyczne słownictwo, tak aby miał profesjonalny wydźwięk. Jeżeli natomiast piszemy artykuł dotyczący przedmiotów codziennego użytku, który trafi na ogólnodostępny serwis, staramy się, aby był nieskomplikowany i zrozumiały dla przeciętnego odbiorcy. Kluczowym aspektem dla nas jest naturalne brzmienie każdego artykułu. Nie stosujemy nachalnej promocji sztucznie wychwalając dany produkt lub usługę, lecz subtelnie nawiązujemy do Twojej oferty. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, że artykuł spotka się z pozytywnym odbiorem wśród czytelników.

Artykuł sponsorowany jest również jednym z narzędzi pozycjonowania. Treści publikowane na różnych portalach mogą zawierać odnośniki prowadzące do Twojej strony www, dzięki czemu stanowią one solidne wsparcie dla działań, mających na celu zwiększenie Twojej widoczności w wyszukiwarce.

Jakie korzyści możesz oczekiwać z artykułów sponsorowanych?

. Twoja marka zostanie zaprezentowana od strony eksperta w danej branży.
2. Zyskasz możliwość promocji swojej firmy bądź konkretnej usługi lub produktu.
3. Pozyskamy dla Ciebie naturalne linki do Twojej strony www.
4. Twoja pozycja w Google ulegnie wzmocnieniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem artykułu sponsorowanego dotyczącego Twojej oferty, skontaktuj się z nami.