SEO PR

Budowanie pozytywnego wizerunku marki w internecie

Chcesz, aby Twój serwis internetowy zyskał pozytywny wizerunek oraz zaufanie potencjalnych klientów? Postaw na SEO PR.

SEO PR to proces, który polega na pozycjonowaniu treści na temat Twojej firmy, które są już dostępne w sieci, jak również opracowywaniu nowego, wartościowego contentu. Informacje, jakie klient znajduje na Twój temat na profilach społecznościowych, w publikacjach internetowych oraz na forach i grupach dyskusyjnych, decydują o tym czy skorzysta z oferty Twojej firmy, czy na dobre się do niej zniechęci.

Nigdy nie można mieć pewności czy w sieci nie pojawią się negatywne opinie na nasz temat, jednak w ramach usługi SEO PR możemy wpłynąć na to, czy użytkownik trafi na dobre informacje o Twojej firmie, czy te niekorzystne.

Opracowanie wartościowego contentu oraz jego pozycjonowanie przynosi długoterminowe korzyści w następującej postaci:

  • Twoja marka zyskuje korzystny odbiór w sieci - odnośniki, które przedstawiają Cię w dobrym świetle mają wpływ na to, że internauci będą mieć o Tobie pozytywne wyobrażenie.
  • Potencjalni klienci obdarzają Cię większym zaufaniem - dzięki pozytywnym opiniom, potencjalny klient uznaje Twoją markę za wiarygodną i odczuwa mniejsze ryzyko związane z niezadowoleniem z wyboru Twojej oferty.
  • Więcej osób rozpoznaje Twoją firmę i ma wobec niej pozytywne skojarzenia - informacje na temat Twojej działalności pojawiające się na popularnych portalach sprawiają, że jesteś kojarzony przez większe grono osób.
  • Negatywne opinie o Twojej firmie tracą na widoczności w wyświetlanych wynikach - wierzymy, że nawet najlepiej działająca firma przestrzegająca najwyższych standardów obsługi klienta, może być narażona na nieprzychylne opinie na swój temat, dlatego dzięki naszym działaniom trafiają one na dalekie pozycje, przez co potencjalnym klientom trudno jest do nich dotrzeć.

Klienci, którzy poszukują danej usługi bądź produktu, często kierują się opiniami innych znalezionymi w sieci. Nie tylko sprawdzają konkretną ofertę, ale często również całą firmę. Jeżeli szukasz więc sposobu na to, aby przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów oraz zwiększyć swój zysk, zadbaj w pierwszej kolejności o swój wizerunek w Internecie.
Dzięki działaniom w ramach SEO PR zadbamy o to, aby Twoja marka postrzegana była w pozytywnym świetle. Kierujemy tę ofertę w szczególności dla firm, które zmagają się z nieuczciwą konkurencją i próbami zniesławienia poprzez publikację negatywnych opinii.