Strony produktowe

Strony produktowe (Landing pages)

Planujesz wprowadzić do swojej oferty nowy produkt? Chcesz zwiększyć skuteczność Twojej kampanii Google Ads, Facebook Ads, mailingu lub innej kampanii e-marketingowej? Możesz to osiągnąć poprzez stworzenie odpowiednio zoptymalizowanej strony produktowej.

Strony produktowe należą do kategorii tzw. landing page, czyli stron docelowych. Najczęściej trafia się na nie poprzez kliknięcie w banner lub link sponsorowany. Każda strona produktowa tworzona jest po to, aby realizować tylko jeden cel. Strona www lub sklep internetowy są często bardzo rozbudowane i dostarczają odbiorcy wielu informacji dotyczących oferty. Zdarza się, że w konsekwencji użytkownik zostaje rozproszony i nie realizuje celu w jakim został sprowadzony. W tym przypadku pomocne jest utworzenie osobnej strony, która będzie skupiała się wyłącznie na realizacji określonego zadania. Celem landing page może być rozpoczęcie procesu zakupowego, rejestracja w serwisie bądź zapisanie na newsletter. Strony produktowe koncentrują natomiast swoją uwagę na promocji konkretnego produktu. 

Dowiedz się więcej o stronach produktowych

Dowiedz się więcej o stronach produktowych

Sprawdz jak możemy rozwinąć Twój biznes wykorzystując strony produktowe do zwiększenia widoczności w wyszukiwarce google produktow oraz uslug. 

Jakie korzyści oferują strony produktowe?

 • Koncentrują użytkownika na konkretnym działaniu, na którym Ci zależy. Brak szumu informacyjnego jaki zapewnia prosty i przejrzysty układ strony docelowej, nie odciąga potencjalnego klienta od akcji, jaką powinien podjąć.
 • Generują leady. Landing page skutecznie filtrują ruch, dzięki czemu kierują do Twojej oferty tylko zainteresowanych użytkowników.
 • Zwiększają skuteczność Twoich kampanii reklamowych. Landing page to doskonały pomysł, jeżeli korzystasz już z reklam Google Ads, Facebook Ads, mailingów lub prowadzisz inne kampanie e-marketingowe. Osobna strona własnej domenie skutecznie wspiera również pozycjonowanie.
 • Oferują relatywnie niskie koszty w stosunku do korzyści. Pozyskanie klienta przez landing page jest tańsze niż w przypadku tradycyjnych witryn.

Jak w Argonium wygląda tworzenie strony produktowej?

 • Pierwszym krokiem jest dokładnie określenie celu, jaki ma spełniać landing page.
 • Następnie określamy grupę docelową, do której zamierzamy skierować stronę produktową i dostosowujemy do niej wszystkie treści i przekaz.
 • Koncentrujemy się na działaniu, które ma zostać dokonane. Unikamy zamieszczania zbędnych informacji, które będą nieprzydatne i mogą odciągnąć użytkownika od podjęcia akcji.
 • Zachowujemy spójność z Twoją witryną internetową i prowadzonymi działaniami promocyjnymi, dzięki czemu skojarzenia użytkownika z Twoją marką ulegają wzmocnieniu.


W Argonium przygotujemy stronę produktową, która przekona klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Dzięki temu narzędziu skutecznie nakłonisz użytkownika do podjęcia oczekiwanego działania. W efekcie dotrzesz do większej liczby użytkowników, zyskując szansę zainteresowania ich swoją ofertą, a także wypromujesz swoją markę i zwiększysz obroty ze sprzedaży. Landing page przynoszą świetne efekty jako uzupełnienie sklepów internetowych. Możemy jednak również zaprojektować taką stronę do celów niezwiązanych ze sprzedażą internetową.

Jak wykorzystujemy strony produktowe w pozycjonowaniu ?

Jak wykorzystujemy strony produktowe w pozycjonowaniu ?

Sprawedz nasze case study jak strona produktowa wspiera działania marketingu internetowego. Odpowiednio zbudowany serwis www o wybranej tematyce pozwala bardzo szczegółowo przedstawić...

Strony www produktowa jako wizytówka

Wizytówka to prosta forma witryny internetowej, która zawiera najistotniejsze informacje o firmie. Może również w krótki sposób przedstawiać jej ofertę oraz przykłady najważniejszych realizacji. 
Wizytówka internetowa jest zamiennikiem tradycyjnej wizytówki papierowej, z taką różnicą, że tę pierwszą wręcza się przy rozmowie bezpośredniej lub w trakcie spotkania. Wizytówka online dostępna jest dla wszystkich, dzięki czemu dociera do znacznie szerszej grupy odbiorców.

W jakiej sytuacji warto zdecydować się na wizytówkę?

Zdecydowana większość klientów przed skorzystaniem z oferty poszukuje w sieci informacji o danej firmie, usłudze bądź produkcie. Firma bez własnej strony www już na samym początku traci potencjalnych klientów. Niestety część przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność i nie mają pewności czy przyniesie zysk, boi się inwestycji w profesjonalną stronę www. Dobrym rozwiązaniem dla nich są właśnie wizytówki, które pozwalają firmie przedstawić się w sieci bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. 

Wizytówki www to doskonała alternatywa dla firm, które nie potrzebują dużej i rozbudowanej strony firmowej. Dzięki wizytówce możesz przekazać najistotniejsze informacje na temat oferty, produktów oraz przedstawić dane kontaktowe. Jeśli nie potrzebujesz częstego aktualizowania strony i poszukujesz taniego, ale skutecznego rozwiązania, wizytówki internetowe są stworzone dla Ciebie. Dobrze sprawdzą się również w przypadku firm, które nie posiadają jeszcze sprecyzowanej oferty. 

Wiemy jak tworzyć wizytówki internetowe oraz strony produktowe

Dwie sekundy - tyle czasu według statystyk wystarczy, aby użytkownik po wejściu na stronę zdecydował czy chce na niej pozostać, czy nie. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest przejrzysta i czytelna struktura.
W Argonium tworzymy indywidualny projekt graficzny dla każdego z Klientów. Nasze wizytówki są dostosowane do profilu działalności, branży oraz do celów marketingowych firmy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzymy wizytówki responsywne, które przystosowane są do urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie poruszać się po Twojej stronie nie tylko za pomocą komputera. 

 • Dzięki wizytówce istniejesz w Internecie i możesz docierać do nowych klientów.
 • Projektowanie wizytówki jest mniej czasochłonne w porównaniu do standardowej strony.
 • Wizytówka posiada przejrzysty układ pozwalający na odnalezienie niezbędnych informacji i atrakcyjną szatę graficzną.
 • Wizytówki zapewniają stosunkowo niski koszt realizacji.
 • Wizytówki pomagają w budowaniu wizerunku w sieci. 
 • Wizytówki mogą w przyszłości zostać rozbudowane do stron produktowych.