Serwisy internetowe

Zaawansowane serwisy www

Poszukujesz rozwiązania, które w pozytywny sposób wpłynie na wizerunek twojej firmy i pozwoli w lepszy sposób podtrzymywać kontakt z odbiorcami? W Argonium stworzymy przyjazny i bezpieczny serwis lub portal internetowy, oferujący nieograniczone możliwości komunikacji z użytkownikami.

W Argonium wykorzystujemy w efektywny sposób najlepsze zalety Internetu oraz jego niemal nieograniczony dostęp do licznych możliwości promocji, które pozwolą twojemu serwisowi wyróżnić się na rynku i wyprzedzić konkurencję. Stworzymy dla Ciebie serwis, który będzie chętnie odwiedzany przez użytkowników. Zadbamy o jego szybkie i sprawne ładowanie oraz przygotujemy go na dużą liczbę odwiedzin. Dołożymy wszelkich starań, aby serwis był przyjazny nie tylko dla jego użytkowników, ale również dla osób zarządzających stroną. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi CMS, dodawanie treści i multimediów będzie szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. 

Jakie możliwości oferują nasze serwisy i portale internetowe?

Serwisy www oraz portale internetowe to rozbudowane strony, zawierające dużą ilość informacji, których celem jest angażowanie społeczności wokół określonej tematyki. Dużą zaletą tego typu stron jest możliwość prezentacji obszernej zawartości merytorycznej. Serwisy mogą składać się z licznych artykułów, aktualności oraz poradników nawiązujących do danej branży. Projektowane przez nas witryny mogą zostać uzupełnione również o dodatkowe interaktywne opcje, na przykład rejestrację kont oraz logowanie. Dzięki temu będą oferować możliwość interakcji z użytkownikami w dużo lepszy sposób niż standardowa witryna. Nasze serwisy wyposażone są w autorski system CMS, który pozwala na samodzielne aktualizowanie zawartości w dowolnym momencie. 

Jak wykorzystujemy systemy do zarządzania procesami w firmie ?

Jak wykorzystujemy systemy do zarządzania procesami w firmie ?

Sprawdz jak możemy pomóc w zarządzaniu procesami w firmie. Wykorzystanie aplikacji internetowych w zarządzaniu firmą to praktycznie nie ograniczone możliwości oraz komfort pracy. Systemy...

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wdrożenie funkcjonalnego serwisu www wymaga dużej wiedzy i zaangażowania. W Argonium sięgamy po najnowocześniejsze technologie łącząc je z atrakcyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami graficznymi. Nasze serwisy internetowe są funkcjonalne, atrakcyjnie wizualne i potrafią przyciągać uwagę internautów. 
Potrzeby naszych klientów często wykraczają poza budowę serwisów internetowych, dlatego oferujemy również wsparcie w zakresie pozycjonowania serwisów, uzupełniania ich o wartościowy i unikalny content, a także promowania w oparciu o wiele skutecznych narzędzi z zakresu marketingu internetowego.

Projektujemy także portale internetowe, czyli strony, które zawierają wiele różnorodnych informacji kierowanych do szerokiego grona odbiorców. Mogą one mieć charakter lokalny, krajowy, a także globalny. Są to najczęściej strony z informacjami, artykułami oraz poradami. Portale często posiadają różnorodną tematykę z wielu dziedzin takich jak gospodarka, polityka, rozrywka i inne. Ich integralnymi elementami są fora dyskusyjne oraz moduły społecznościowe. Zajmujemy się również tworzeniem wortali, które są serwisami o zawężonej tematyce, przeznaczonymi dla konkretnej grupy odbiorców. 
Nasze realizacje są zgodne z nowoczesnymi standardami. Serwisy przystosowane są do urządzeń mobilnych, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie przeglądać treści za pomocą smartfona lub tabletu wszędzie, gdzie tylko mają dostęp do sieci. 

Jak pracujemy?

Tworzymy rozbudowane serwisy internetowe o różnorodnej tematyce. Zależy nam, aby każdy projekt był dopasowany do klienta w jak najlepszym stopniu, dlatego przed przystąpieniem do realizacji przeprowadzamy szczegółową analizę działalności klienta, a także badamy jego otoczenie branżę oraz konkurencję. Staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania klienta, a także doradzić mu jak najlepsze rozwiązanie w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowego tworzenia serwisów internetowych. 
Dopiero po ustaleniu szczegółów i akceptacji klienta możemy przystąpić do projektowania graficznego i realizacji prac programistycznych. Kiedy serwis jest gotowy, testujemy go na naszym serwerze sprawdzając jego poprawność. Dopiero po upewnieniu się, że przygotowany przez nas serwis jest wolny od błędów, przekazujemy go klientowi instalując go na docelowym serwerze.