Hosting

Szybki i stabilny hosting dla Twojego serwis www

Chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową, blog lub sklep on-line? Nasze usługi hostingowe zapewnią ci bezpieczeństwo, wydajność i łatwość administrowania. Buduj swoją działalność w sieci korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań. 

Każda witryna internetowa musi być obsługiwana przez serwer, dzięki któremu będzie dostępna dla innych. Bardzo ważne jest, aby serwer był bezpieczny, stabilny i właściwie zarządzany. Pozwoli to zminimalizować ryzyko awarii czy utraty danych. Argonium dysponuje własną serwerownią zlokalizowaną na ulicy Langiewicza. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom każdy rodzaj hostingu odpowiadający różnym potrzebom. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie zarządzania witrynami, dzięki czemu nasze usługi mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kierujemy swoją ofertę zarówno dla niewielkich firm, które stawiają dopiero pierwsze kroki w sieci, jak również dla tych, które prowadzą rozległą działalność wymagającą zaawansowanych rozwiązań. 

Co możemy zaoferować twojej firmie?

  • hosting stron www - to usługa, której potrzebujesz do prowadzenia własnej strony internetowej, korzystania z indywidualnej domeny oraz poczty e-mail. To rozwiązanie, które pozwoli szybko zaistnieć w sieci oferując proste zarządzanie przy pomocy intuicyjnego panelu. 
  • serwery wirtualne - to wydzielona część serwera fizycznego do dyspozycji klienta. Rekomendowany jest dla wszystkich, którzy oczekują większej funkcjonalności oraz możliwości niż oferuje standardowy hosting, a jednocześnie nie potrzebują serwerów dedykowanych. Własny serwer wirtualny umożliwi przeniesienie działalności do sieci oraz jej nieograniczony rozwój. 
  • serwery dedykowane - to zaawansowana usługa serwerowa, przeznaczoną dla klientów, którzy wymagają rozwiązań przeznaczonych dla dużych zasobów oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Oferuje możliwość konfiguracji według własnych potrzeb. Usługa ta zapewnia maksymalną swobodę w zarządzaniu. 
  • kolokacja serwerów - usługa, która oferuje wynajem przestrzeni w serwerowni i umieszczenie w niej infrastruktury należącej do klienta. Rozwiązanie to dedykowane jest dla podmiotów, które nie dysponują własnym centrum danych. W takim przypadku otrzymujesz niezawodność i bezpieczeństwo danych bez konieczności inwestowania we własną serwerownię. 


Jakie możliwości zapewnia hosting w Argonium?
W Argonium od 2005 roku udostępniamy naszym klientom usługę hostingu. Dzięki temu nasza praca oparta jest nie tylko na wiedzy i kompetencjach, ale przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu przy realizacji usług hostingowych dla wielu firm. Zapewniamy efektywne rozwiązania i kompleksowe doradztwo w kwestiach związanych z hostingiem i administracją serwerów. Wybierając naszą ofertę dowiesz się między innymi jaki hosting będzie odpowiedni do twoich potrzeb, jak wydajnie korzystać z posiadanych zasobów oraz jak chronić dane przed ich utratą. 

W naszych działaniach zawsze opieramy się na indywidualnym podejściu do klienta. Podstawowym krokiem jest dokłada analiza potrzeb, która uwzględnia oczekiwania oraz plany rozwoju mające wpływ na eksploatację serwerów w przyszłości. Dzięki tej wiedzy, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie, którym jest bezpieczne i wydajne środowisko serwerowe dopasowane do konkretnych wymagań. W Argonium stale zwiększamy jakość naszych usług hostingowych, aby zapewnić klientowi najwyższy poziom bezpieczeństwa.