Pozycjonowanie sklepów

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym? Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania!

Handel w Internecie jest tak popularny, że sektor e-commerce został uznany za najbardziej konkurencyjny w gospodarce. Zajęcie i utrzymanie czołowej pozycji w branży to niełatwe zadanie, które wymaga stosowania szeregu czynności, pozwalających na pozyskanie większej liczby klientów i zarabianie. Jednym z najważniejszych działań promocyjnych zalecanych platformom sprzedażowym jest pozycjonowanie. Im wyżej widoczny jest Twój serwis w wynikach wyszukiwania, tym większe jest prawdopodobieństwo, że potencjalni klienci go zauważą, odwiedzą i dokonają w nim zakupu.

Pozycjonowane sklepu internetowego powoduje wzrost sprzedaży!

Szacuje się, że ponad 50% sprzedaży w sklepach internetowych generowanej jest na wskutek ruchu organicznego. Aby zwiększyć liczbę wartościowych odwiedzin, należy zadbać o wysoką pozycję serwisu w wyszukiwarce. Pozycjonowanie sklepu online jest jednak procesem czasochłonnym, wymagającym specjalistycznej wiedzy. Jeżeli zatem nie wiesz w jaki sposób się za to zabrać bądź brakuje Ci czasu, powierz to zadanie profesjonalistom.

Dowiedz się więcej jak pozycjonujemy sklepy online

Dowiedz się więcej jak pozycjonujemy sklepy online

Poznaj nasze sukcesy dzięki wykorzystaniu optymalizacji opisów oraz treści w sklepie internetowym. Wiemy że profesjonalne treści to klucz do sukcesu.

Jak wygląda pozycjonowanie sklepów online w Argonium?

  • Pierwszy krok - optymalizacja
    Pozycjonowanie zawsze rozpoczynamy od dokładnej optymalizacji sklepu online. Dokładna analiza budowy oraz działania serwisu, jest niezbędna do tego, aby nasze kolejne działania nie poszły na marne. Sprawdzamy kod, strukturę, szybkość ładowania oraz wiele innych elementów, które mogą powodować błędy w jego poprawnym funkcjonowaniu. Jeżeli takowe zaistnieją, usuwamy je lub naprawiamy, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nasze przyszłe działania w zakresie pozycjonowania sklepu internetowego będą maksymalnie skuteczne.

 

  • Drugi krok - unikatowe treści
    Dla osiągnięcia lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania niezbędne jest opracowanie oryginalnych i wartościowych treści. Specjalnie dla Ciebie stworzymy unikatowe opisy produktów oraz kategorii, dzięki czemu Twój sklep zyska większe zaufanie wyszukiwarki, a klienci chętniej dokonają w nim zakupu otrzymując wyczerpujące i szczegółowe informacje na temat Twojej oferty. W opisach umieścimy słowa kluczowe powiązane z produktami, dzięki czemu Twoja strona zyska lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania, będących odpowiedzią na zapytania klienta.

 

  • Trzeci krok - wartościowe linki
    Zbudowanie mocnego profilu linków, dzięki któremu uzyskasz poprawę pozycji w Google to kolejny krok, aby Twój sklep online będzie przynosił większe zyski. Nasza strategia pozyskiwania linków jest zawsze przemyślana i dostosowana do każdego Klienta z osobna. Korzystamy wyłącznie z zaufanych źródeł odnośników, które docierają do Twojej grupy docelowej.

Zastanawiasz się, czy pozycjonowanie sklepu jest warte zachodu? Sprawdź jak wiele korzyści dzięki temu zyskasz:

1. Wyższa pozycja Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania.
2. Wzrost liczby wartościowych odwiedzin.
3. Stały wzrost konwersji.
4. Większa rozpoznawalność sklepu online w sieci.
5. Najbardziej opłacalny sposób na promowanie firmy w Internecie.