Pozycjonowanie lokalne

Działasz na rynku lokalnym? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wykorzystaj skuteczność jaką oferuje pozycjonowanie lokalne i docieraj ze swoją ofertą do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie lokalne (regionalne) ma na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji dla danego serwisu, na zapytania związane z daną lokalizacją. Fraza może zawierać nazwę miasta, województwa, dzielnicy, a nawet konkretnej ulicy. Obecnie wyszukiwarka Google pozwala również określić nasze położenie. W ten sposób, w odpowiedzi na zapytanie użytkownika, wyniki wyszukiwania generowane są z uwzględnieniem lokalizacji. Dzięki temu narzędziu nawet małe przedsiębiorstwa, które dopiero wkroczyły na rynek mają szansę stać się bardziej konkurencyjne i zyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

W pozycjonowaniu lokalnym istotną rolę odgrywa również wizytówka Google Moja Firma. Dzięki niej firma widoczna jest na mapie Google. To właśnie z tego narzędzia korzysta wiele osób, które poszukują konkretnych usług w pobliżu. Pozwala ono również oszacować odległość jaka dzieli użytkownika od konkretnej firmy bądź instytucji. Pozycjonowanie w Google Maps, pozwala użytkownikowi na odnalezienie restauracji, barów, sklepów, banków, aptek oraz innych miejsc w pobliżu swojej lokalizacji. Dla firm lokalnych stanowi to dodatkową szansę na zdobycie potencjalnych klientów nie tylko wśród mieszkańców danej okolicy, ale również wśród turytów oraz przyjezdnych.

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest opłacalne ?

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest opłacalne ?

Wykorzystujemy pozycjonowanie lokalne do promowania firm oraz usług o ograniczonym zasięgiu. To idealne rozwiazanie dla firm działających lokalnie 

Właściwa optymalizacja strony najważniejszym krokiem w pozycjonowaniu regionalnym

Odpowiednia optymalizacja strony jest kluczem do skutecznego i efektywnego pozycjonowania. Błędy na stronie lub powielona z innych serwisów treść potrafią uniemożliwić osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania i sprawić, że nawet najlepsze działania promocyjne nie przyniosą oczekiwanych efektów. W Argonium dokonamy szczegółowej analizy, dokładnie sprawdzając zawartość strony i pozbywając się błędów, przez które Twój serwis nie może osiągnąć pełnej efektywności. Zadbamy również o wartościową, unikatową treść dostosowując ją pod kątem SEO, dzięki czemu Twój serwis będzie lepiej widoczny dla użytkowników w wyszukiwarce. Pozyskamy również wartościowe linki pochodzące z artykułów zamieszczonych na popularnych lokalnych portalach oraz komentarzy i opinii na regionalnych forach dyskusyjnych.

Co zyskujesz decydując się na ofertę pozycjonowania lokalnego?

  • lepsze dotarcie do grupy docelowej,
  • uzyskanie przewagi nad lokalnymi konkurentami,
  • promowanie firmy w okolicy,
  • wzrost liczby wartościowych odwiedzin na stronie
  • wzrost konwersji.

Zobacz ofertę na usługę pozycjonowania lokalnego: