Link building

Na czym polega link building?

Pozycjonowanie strony internetowej związane jest pozyskiwaniem linków - czyli właśnie link buildingiem, dzięki któremu Twoja witryna będzie cieszyła wysoką pozycją w wyszukiwarce. Proces ten polega na umieszczaniu informacji na innych stronach o Twojej marce, z bezpośrednim linkiem prowadzącym do Twojej witryny. Linkowanie odbywa się na blogach, forach tematycznych, katalogach firm i innych miejscach w Internecie, gdzie może przebywać Twoja grupa docelowa. Link building to bardzo skuteczne narzędzie, którego nie należy pomijać, jeżeli chcemy zbudować mocny profil linków oraz uzyskać wysoką pozycję w Google.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

W Argonium wykraczamy poza wszelkie schematy i pozyskujemy dla naszych Klientów wyłącznie linki wysokiej jakości, pochodzące ze stron, które cieszą się dużym uznaniem i odwiedzane są przez wielu użytkowników. Dzięki stosowaniu przez nas bezpiecznych metod budowania naturalnego profilu linków, możesz liczyć na skuteczne rezultaty. Link building w naszej agencji opiera się na połączeniu działań z zakresu marketingu internetowego i wiedzy z dziedziny SEO. Proces zdobywania linków jest przeprowadzany przez naszych specjalistów, którzy dokonują szczegółowej analizy, wyszukują serwisy o wysokim autorytecie, powiązane tematycznie z branżą klienta oraz opracowują wartościowe treści zawierające link do Twojej witryny.

Przekonaj się, jak w skuteczny sposób Twoja strona może osiągnąć dobre wyniki w wyszukiwarce

Aby link building przyniósł oczekiwane efekty, przestrzegamy następujących zasad:

  • Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Czasy, kiedy wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania osiągało się poprzez pozyskiwanie jak największej ilości linków z bezwartościowych, nietematycznych i mało wiarygodnych miejsc bezpowrotnie minęły. W Argonium pozyskujemy tylko wartościowe linki. Jedna zaufana dla Google domena da Ci znacznie lepsze efekty niż dziesiątki podejrzanych stron, pochodzących z otchłani Internetu.
  • Nie spamujemy linkami na forach internetowych i blogach, lecz opakowujemy je w unikalną i wartościową dla użytkowników treść.
  • Dbamy o zróżnicowanie. Linki do Twojej strony www będą pojawiać się różnych źródłach i w zmiennym tempie.

Dbamy o to, aby Twoja firma obecna była również w blogosferze, forach internetowych oraz katalogach firm, dzięki czemu potencjalni klienci trafią na Twoją stronę nie tylko poprzez wyszukiwarkę.

Jakie dodatkowe korzyści poza wzrostem pozycji w wynikach wyszukiwania zyskasz korzystając z naszej oferty link buildingu?

1. Zainteresowanie Twoją marką.
2. Większy ruch na Twojej stronie internetowej.
3. Wzrost zysków ze sprzedaży.
4. Wzrost wiarygodności Twojej marki i większe zaufanie klientów.
5. Lepsza reputacja Twojej witryny dla wyszukiwarek.