Audyt SEO

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojej strony www i poprawić jej pozycję w wyszukiwarce? Zainwestuj w audyt SEO.

Czym jest audyt SEO? To dokładna analiza Twojej strony internetowej pod kątem pozycjonowania. Polega na szczegółowym sprawdzeniu poprawności budowy strony, stanu indeksowania, historii, słów kluczowych oraz wszystkich elementów zamieszczonych na stronie, w tym treści, grafik, materiałów video, linków oraz wielu innych. Robimy to w celu wychwycenia ewentualnych błędów i ich wyeliminowania oraz zaproponowania nowych kierunków zmian, które wpłyną korzystnie na pozycję witryny w wyszukiwarce oraz zwiększa jej widoczność. Audyt SEO to ważny krok, który warto wykonać zanim zdecydujemy się na inwestycję w promocję strony.

Szczegółowa analiza SEO pomoże odkryć niewykorzystany potencjał Twojej strony i wskazać obszary wymagające poprawy. Na podstawie audytu stworzymy dla Twojej witryny strategię SEO, która pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

Dowiedz się więcej o Audycie SEO sklepu online

Dowiedz się więcej o Audycie SEO sklepu online

Sprawdz jak przeprowadzamy audyt sklepu intenretowego - co jest dla nas istotne i co wpływa na wzrost konwersji oraz odwiedzn z wyszukiwarki google. 

Jak krok po kroku wygląda współpraca z Argonium?

1. Zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta dokonujemy ustaleń na temat zakresu audytu. Możemy wykonać zarówno kompletny audyt, obejmujący całą witrynę lub tylko jej wybrane elementy - wszystko zależy od decyzji Klienta.
2. Dokonujemy wyceny audytu SEO. Przekazujemy Klientowi dokładny kosztorys naszej pracy.
3. Przystępujemy do przygotowania audytu. Zgodnie z ustaleniami, poddajemy analizie całą stroną lub tylko określoną jej część. Na tym etapie opracowujemy również rozwiązania, jakie należy wdrożyć dla wykrytych błędów lub braków w stronie.
4. Wycena optymalizacji - szacujemy koszty, jakie będzie obejmowało dokonanie zmian na stronie i dostarczamy je do wglądu Klienta.
5. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia zalecanych zmian optymalizując serwis.
6. Ostatni etap polega na przeprowadzeniu kontroli poprawności wdrożonych rozwiązań. W tym celu ponownie testujemy stronę, aby mieć pewność, że jest już wolna od błędów. Jeżeli wszystko działa jak należy, możemy przekazać Klientowi poprawnie działający serwis z wprowadzonymi zmianami.

Dlaczego warto zdecydować się na audyt SEO?

Profesjonalny audyt SEO pomoże Ci wyeliminować błędy na stronie internetowej i w lepszym stopniu wykorzystać jej potencjał. Dzięki przeprowadzonym zmianom witryna szybciej się ładuje, zyskuje lepszą nawigację oraz poprawną indeksację. Lepsza jakość serwisu wpływa na wyższą pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwania i może zwiększyć liczbę odwiedzin nawet o 500%.