Obsługa sklepów internetowych

Ty zajmujesz się rozwijaniem firmy, a my zajmiemy się obsługą i pozycjonowaniem Twojego sklepu on-line

Założenie sklepu internetowego do dopiero pierwszy krok twojej przygody z branżą e-commerce. Aby sprzedaż mogła rosnąć w szybkim tempie i przynosiła satysfakcjonujące efekty, potrzebna jest jego bieżąca obsługa i zastosowanie odpowiednich działań. Profesjonalna obsługa sklepów internetowych jest niezbędna do tego, aby zainteresować klientów produktami i zwiększać sprzedaż. W Argonium realizujemy działania, których głównym założeniem jest zwiększenie przychodów w twoim sklepie on-line, poprzez rozwój technologiczny i optymalizację sklepu oraz poprawę jakości doświadczeń klientów. Pomożemy zrealizować ci cele handlowe, dbając o wzrost świadomości twojej marki wśród odbiorców.

Wielu naszych klientów jest liderami w swoich branżach, dlatego i my jesteśmy ekspertami w zakresie kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Zajmiemy się profesjonalnym zarządzaniem twoim sklepem, pozwalając ci skoncentrować się na tym co najważniejsze - czyli rozwojem twojej działalności. Powierzając nam obsługę swojego sklepu internetowego unikniesz także błędów, które mogłyby narazić cię na niepotrzebne koszty.

Kompleksowe wsparcie i rozwój twojego sklepu online

W Argonium prowadzimy kompleksową obsługę sklepów internetowych. Nad funkcjonalnością sklepu będą pracować jednocześnie tacy specjaliści jak:

 • koordynator - odpowiedzialny za zmiany i rozbudowę sklepu oraz optymalizację,
 • pracownik SEO - odpowiedzialny za pozycjonowanie,
 • analityk SEO - osoba opracowująca zmiany optymalizacyjne pod kątem aktualizacji algorytmów,
 • copywriter - osoba tworząca wszystkie opisy do sklepu,
 • grafik - wprowadzający zmiany graficzne,
 • programista backend - odpowiedzialny za zmiany w kodzie strony,
 • programista frontend - odpowiedzialny za zmiany w wyglądzie strony.

 

Obsługa sklepu internetowego przez doświadczoną firmę.

Obsługa sklepu internetowego przez doświadczoną firmę.

Proawdzisz sklep meblowy? Brakuje Ci czasu na wprowadzanie nowych produktów? Potrzebujesz opisów do produktów, kategorii? Rozwiązanie jest banalnie proste -...

Nasz zespół zadba o każdy szczegół, aby twój sklep mógł uzyskać przewagę konkurencyjną.

Sprawimy, że stanie się bardziej przyjazny dla użytkowników i interesujący pod względem zawartości, dzięki czemu pozyskasz nowych klientów. Oferujemy obsługę sklepów internetowych, która obejmuje:

 • budowę sklepu - jeśli masz pomysł i plan na biznes, ale nie posiadasz jeszcze miejsca, w którym mógłbyś oferować swoje produkty, stworzymy je dla ciebie od podstaw.
 • wprowadzanie produktów - uzupełnianie oferty może być procesem czasochłonnym, zwłaszcza w przypadku dużych sklepów, gdzie trzeba nierzadko wprowadzić kilkaset czy nawet kilka tysięcy nowych pozycji asortymentowych. Zajmiemy się tym za ciebie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na realizacji swoich głównych celów biznesowych.
 • optymalizację sklepu - wykonamy szczegółową analizę, sprawdzając czy twój sklep nie posiada błędów w kodzie, skopiowanych treści, a nawigacja jest wystarczająco przyjazna dla użytkowników. Poprawimy wszelkie niedociągnięcia i niezgodności, zwiększając użyteczność sklepu i jego potencjał dla przyszłych działań promocyjnych.
 • optymalizację procesów sprzedaży - poprawimy proces zakupowy, dzięki czemu klienci będą mogli szybko i sprawnie dokonywać zakupów w twoim sklepie internetowym. Tego rodzaju działania pozwolą zredukować często zjawisko wśród sklepów internetowych, jakim jest porzucanie koszyków przez klientów.
 • tworzenie opisów produktów - zadbamy o to, aby każdy produkt posiadał unikalny i wartościowy opis, który zachęci klienta do zakupu, a także poprawi autorytet twojego sklepu w wyszukiwarce.
 • pozycjonowanie sklepów internetowych - poprawimy pozycję twojego sklepu w wyszukiwarce, dzięki czemu większa liczba klientów będzie mogła do niego trafić i dokonać zakupu.
 • promowanie sklepów internetowych - z pomocą wybranych kanałów promocji, zareklamujemy twój sklep, aby mogła dowiedzieć się o nim większa liczba odbiorców docelowych.

Niezależnie od tego czy prowadzisz już sklep internetowy, czy dopiero go zakładasz, możesz skorzystać z naszej oferty kompleksowej obsługi sklepów. Nasze doświadczenie, wiedza oraz posiadane narzędzia pozwolą wspólnie wypracować strategię, która wykorzysta pełen potencjał twojego biznesu

Jakie korzyści zyskasz ze współpracy z nami?

 • Powierzając nam obsługę nad swoim sklepem internetowym zyskasz zaangażowanego partnera w biznesie, posiadającego 14 lat doświadczenia.
 • Zapewnimy ci kompleksową obsługę techniczną i marketingową, dzięki czemu zredukujesz koszty zatrudnienia kadry informatycznej i marketingowej.
 • Dzięki naszym profesjonalnym działaniom zwiększysz liczbę osób odwiedzających sklep i obroty ze sprzedaży.
 • Twój sklep internetowy stanie się bardziej efektywny, a zadowoleni klienci będą chętniej do niego powracać.
 • Stale będziemy pracować nad rozwojem sklepu i monitorować twoją konkurencję reagując na ich działania.