Administracja stron www

Ty zajmujesz się rozwijaniem firmy, a my kompleksowo obsługujemy stronę www

Strona www musi być stale zarządzana i aktualizowana. Ma to istotny wpływ zarówno na pozycję strony, jak też na to, jak będą postrzegać cię twoi odbiorcy. Brak aktualizacji treści na stronie, nieatrakcyjna grafika i niedopasowany do aktualnych standardów wygląd strony spowoduje, że twoi potencjalni klienci nie wykażą zainteresowania ofertą. Obsługa strony internetowej to zajęcie czasochłonne, a także wymagające wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom.

Dlaczego warto nam zlecić obsługę stron www?

Właściwa obsługa strony www, ma bardzo duży wpływ na to, jak postrzegają twoją stronę odwiedzający ją użytkownicy oraz roboty Google. Treści, które nie są aktualizowane od lat mogą sprawić, że klienci będą postrzegać twoją firmę jako nieprofesjonalną, a nawet mogą zastanawiać nad tym, czy w ogóle jeszcze istnieje. Witryny, które zostały założone kilka lat temu, często nie są dostosowane również do urządzeń mobilnych. Obecnie duży ruch w Internecie odbywa się poza ekranem komputera, ponieważ coraz więcej użytkowników przegląda sieć za pomocą urządzeń mobilnych. Konkurencja także stale pracuje nad tym, aby pozyskiwać przy pomocy Internetu nowych klientów, dlatego regularne pozycjonowanie strony i utrzymywanie kontaktu z odbiorcami jest niezbędne do tego, aby być widocznym.

Na czym polega obsługa stron www?

Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę nad stronami www. Jesteśmy wstanie zapewnić m.in.:

  • pozycjonowanie - pracujemy nad tym, aby twoja strona była na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania i więcej potencjalnych klientów mogło do niej trafić.
  • tworzenie stron produktowych - wprowadzasz do oferty nowy produkt i usługę? Przygotujemy dla ciebie odrębną stronę produktową, która dostarczy klientom szczegółowych informacji na temat twojej nowej oferty, a także zwiększy skuteczność pozycjonowania.
  • tworzenie treści opisów do oferty - uzupełnianie oferty wymaga zadbania o opisy poszczególnych produktów i usług, dzięki którym twoi klienci mogą zapoznać się z nimi i poznać wszystkie ich korzyści.
  • tworzenie treści do aktualności i poradników - dodawanie aktualności oraz pisanie poradników na stronie to jeden z najprostszych sposobów na to, aby aktualizować stronę i dbać o dobrą pozycję w Google. To także doskonała metoda na utrzymanie stałych relacji z klientami, którzy chętniej i częściej będą odwiedzać stronę, na której pojawiają się nowe informacje.
  • monitoring i optymalizacja strony - algorytmy i wytyczne Google stale ulegają zmianom, do których należy dostosowywać stronę, aby poprawić jej autorytet.
  • hosting - udostępniamy usługę hostingu, dzięki której możesz prowadzić swoją stronę, korzystać z własnej domeny i poczty e-mail. Posiadamy własną serwerownię, która zapewnia bezpieczeństwo danych i dużą wydajność.

Jeżeli chcesz, aby strona była widoczna w wyszukiwarce i atrakcyjna dla twoich odbiorców, musisz regularnie ją aktualizować. Bieżąca obsługa strony internetowej w znacznym stopniu wpływa na wizerunek marki i na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu zainteresowane twoją ofertą wzrasta

Obsługa stron www - do kogo skierowana jest nasza oferta?

Obsługę stron www rekomendujemy jako komplementarną usługę dla klientów, którzy zlecili nam stworzenie witryny. Z oferty mogą skorzystać jednak wszyscy zainteresowani kompleksowym i regularnym wsparciem w zarządzaniu stroną. Jeśli potrzebujesz przebudowy swojego serwisu czy opracowania nowej strategii przekazu, to także jesteśmy do twojej dyspozycji.

Strona internetowa to bardzo istotny, a nawet niezbędny element strategii rozwoju firmy. Nie każdy przedsiębiorca ma jednak czas i możliwości, aby regularnie administrować swoją stroną internetową. W Argonium opiekę nad nasza stroną www będzie sprawował nasz zespół, składający się między innymi z koordynatora, osób odpowiedzialnych za pozycjonowanie, copywriterów, grafików i programistów. Dzięki temu twoja uwaga będzie mogła skupić się na najważniejszych dla ciebie aspektach biznesowych.