Wzrost ruchu organicznego

Jak sprawić, aby większa ilość osób odwiedzała Twoją stronę?

Głownym celem każdej firmy działającej online jest pozyskanie jak największej ilości klientów poprzez stronę internetową. Bardzo istotnym krokiem, który przybliży Cię do sukcesu jest zadbanie o wzrost ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Ruch organiczny jest jednym z najbardziej cennych źródeł ruchu, ponieważ najczęściej to właśnie on generuje największą sprzedaż. Za wzrost ruchu z wyszukiwarek odpowiadają działania związane z pozycjonowaniem.

Chcesz zwiększyć ruch organiczny i tym samym przyciągnąć nowych klientów? Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązania!

Audyt SEO

Audyt SEO to kompleksowa analiza Twojej strony pod kątem pozycjonowania. Jest to pierwszy krok, będący fundamentem dalszych skutecznych działań SEO. Polega na sprawdzeniu budowy i układu strony, słów kluczowych, stanu indeksowania, historii strony, słów kluczowych, zamieszczonych treści linków zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych istotnych elementów. W wyniku szczegółowej analizy powstaje zestaw wytycznych, których wdrożenie przyczyni się do lepszego postrzegania strony przez roboty wyszukiwarek i pomoże zwiększyć widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie

Poszukując danej informacji w Internecie, wpisujemy odpowiednie zapytanie w wyszukiwarkę. Po wyświetleniu wyników, klikamy zazwyczaj w kilka pierwszych linków. Rzadko otwieramy pozostałe, a na kolejne strony niemal nigdy nie wchodzimy. Jeżeli Twoja firma znajduje się więc na szarym końcu w internetowej wyszukiwarce, potencjalni klienci nie mają szans aby do Ciebie trafić. Na szczęście z pomocą przychodzą działania w zakresie pozycjonowania, dzięki którym możemy sprawić, że Twoja witryna pojawi się nawet na pierwszym miejscu, a ruch organiczny wzrośnie nawet o kilkaset procent.

Wartościowe treści

Publikacja ciekawych i atrakcyjnych dla internauty treści pomaga stymuluje ruch organiczny na stronie i sprawia, że klienci chętniej odwiedzają Twoją witrynę. Jeżeli będziesz regularnie dodawał materiały i poruszał interesujące tematy, możesz liczyć na ich udostępnienie przez użytkowników w social mediach, dzięki czemu więcej osób trafi na Twój serwis. W ramach marketingu treści oferujemy:

  • prowadzenie bloga
  • poradniki
  • artykuły sponsorowane
  • opisy produktów
  • teksty na stronę www
  • infografiki
  • wpisy na forach internetowych

Opracowujemy unikatowe treści na różnorodne tematy, dostosowane do konkretnej grupy docelowej.

Korzyści jakie zyskasz ze wzrostu ruchu organicznego na Twojej stronie:

1. Wśród nowych osób, które trafią na Twoją stroną znajdzie się wielu potencjalnych klientów.
2. Zwiększysz sprzedaż oraz zyski z jej tytułu.
3. Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna.
4. Zdobędziesz przewagę konkurencyjną dzięki wysokiej pozycji w Google.
5. Dzięki temu, że potencjalni klienci zaczną kojarzyć Twoją markę, będą mieli do niej większe zaufanie.
6. Twoja działalność zacznie się rozwijać dzięki nowym klientom.
7. Ruch organiczny przyczyni się do wzrostu konwersji.