Social media

Czy słyszałeś kiedyś stwierdzenie, że jeśli nie ma Cię w mediach społecznościowych to nie istniejesz? W przypadku biznesu, w powiedzeniu tym jest znacznie więcej prawdy niż mogłoby się wydawać. Obecnie wiele firm korzysta z możliwości, jakie oferują social media do kreowania wizerunku i zwiększenia rozpoznawalności marki. Jeżeli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją, zdecyduj się na nasze usługi. Argonium oferuje wsparcie w prowadzeniu profili firmowych przy pomocy dwóch największych platform społecznościowych: Facebook i Instagram.

Prowadzenie fanpage'a na Facebooku - oferta dla Ciebie

Facebook jest najpopularniejszym portalem społecznościowym, a także potężnym narzędziem marketingowym i skutecznym sposobem na ukształtowanie świadomości marki wśród internautów. Dzielenie się wartościowymi i ciekawymi informacjami, organizowanie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami czy udostępnienie intrygującego mema sprawi, że o Twojej firmie zrobi się głośno!

W Argonium dla każdego Klienta przygotowujemy dedykowaną strategię, na którą składa się:

1. Ustalenie wspólnie z Klientem celów kampanii.
2. Wybór grupy docelowej, czyli potencjalnych klientów do których chcemy trafić.
3. Analiza oferty Klienta. Tutaj ustalamy jakie są mocne strony naszego Klienta i co go wyróżnia. Dokonujemy również analizy działania Jego konkurencji.

Po wykonaniu tych kroków możemy przystąpić do opracowania i zaproponowania działań, które przyniosą Klientowi realne korzyści z kampanii. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę. Opracowujemy atrakcyjne treści, pozyskujemy wartościowe polubienia, angażujemy fanów w dyskusję. Stale monitorujemy i reagujemy na reakcje użytkowników. Aby zwiększyć zasięg i dotrzeć do większego grona osób, wykorzystujemy również reklamę na Facebooku. To niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwoli na dotarcie do odbiorców na których szczególnie nam zależy.
Dzięki naszym działaniom pozyskujemy realnych fanów oraz budujemy grupę zaangażowanych odbiorców.

Firmowy Instagram to nowe możliwości dla Twojego biznesu

Instagram to platforma społecznościowa, która pozwala dzielić się zdjęciami oraz materiałami z innymi użytkownikami. Serwis jest własnością portalu Facebook, dlatego umożliwia powiązanie ze sobą obu kont i prowadzenie spójnej kampanii marketingowej.

Jakim firmom zalecamy posiadanie profilu na Instagramie?

Według statystyk, z aplikacji korzystają głównie osoby młode, w większości kobiety. Narzędzie to jest zatem dedykowane szczególnie dla firm powiązanych z modą, urodą, fotografią, gastronomią oraz turystyką. Potrafi jednak przynosić spektakularne efekty również w przypadku przedsiębiorstw działających w innych obszarach.

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie konta firmowego na Instagramie?

W Argonium wykorzystujemy możliwości jakie oferuje serwis Instagram, dopasowując treści ściśle do grupy docelowej. Dużą uwagę przywiązujemy również do wyboru hasztagów. Stale monitorujemy i eliminujemy hashtagi, które są zablokowane i powodują, że post ma ograniczony zasięg. Instagram to również doskonałe miejsce do promowania działalności wśród odbiorców przeglądających podobne oferty do Twojej. Platforma umożliwia również organizowanie konkursów, które pomogą w dotarciu do znacznie szerszego grona odbiorców.

Jakie korzyści zyskasz z promocji firmy w social mediach?

1. Zwiększenie rozpoznawalności marki w sieci.
2. Ukształtowanie pozytywnego wizerunku marki.
3. Nawiązanie i umocnienie relacji z klientami.
4. Możliwość kierowania odbiorców do strony www.
5. Okazja do promowania produktów i usług.