Projektowanie DTP

Jesteśmy agencją interkatywną, która specjalizuje się w reklamie z zastosowaniem różnych środków przekazu. Tworzymy wszystko co ciekawe i kreatywne, dlatego oferujemy również możliwość przygotowania materiałów do druku, które niezmiennie stanowią główną formę promocji dla wielu firm. Ich największą zaletą jest to, że działają także off-line, dlatego pozwalają się promować tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu. Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, foldery czy menu są przydatne w wielu branżach. Przy wydrukach bardzo ważnym aspektem jest ich staranne zaprojektowanie, aby oddawały dokładnie to, co jest widoczne na ekranie komputera i nie straciły przy tym na jakości. W Argonium projektujemy różnego rodzaju materiały reklamowe przeznaczone do druku. Realizujemy również projekty DTP , które wyróżniają się innowacyjnym podejściem, dużą kreatywnością i precyzją. Nasi graficy dbają o to, aby każdy projekt był unikalny i odznaczał się najwyższa jakością.

Projektujemy materiały reklamowe z przeznaczeniem do druku

Projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku to wieloetapowy i złożony proces. Wybór zdjęć, treści oraz tworzenie grafik, które znajdą się w publikacji odgrywa bardzo ważną rolę w późniejszych działaniach promocyjnych. W przygotowywanych materiałach niezwykle ważna jest oprawa wizualna, która zwróci uwagę odbiorcy i zachęci go do zapoznania się z treścią. Kwestie estetyczne oraz oryginalność odgrywają w tym przypadku kluczową rolę. Oprócz tego należy uwzględnić grupę docelową, do której kierowany będzie przekaz. Zupełnie innej formy będą wymagać foldery dla kontrahentów niż plakaty informujących o pikniku rodzinnym. Te wszystkie aspekty muszą być wzięte pod uwagę, aby efekt końcowy był zadowalający dla samego klienta i przyniósł pożądany rezultat. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego każdy klient może wybrać spośród niej rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i budżetu. 

Dlaczego warto współpracować z Argonium?

W Argonium realizujemy projekty materiałów do druku dla klientów z różnych branż. Bardzo ważna jest dla nas współpraca z klientem i dokładne rozpoznanie jego potrzeb. Z doświadczenia wiemy, że niektóre osoby decydują się dać grafikowi pełną decyzyjność nad tym jak będzie wyglądał końcowy materiał, inne zaś mają w głowie konkretną koncepcję i chcą, aby została ona jak najwierniej odwzorowania. Właśnie dlatego staramy się zachować elastyczność oraz indywidualne podejście podczas każdej realizacji. Nasz zespół grafików to osoby wyróżniające się kreatywnością i precyzją. Zadbają o to, aby przygotować unikalny i atrakcyjny projekt materiałów do druku. W swoich działaniach uwzględniamy fakt, że materiały promocyjne mają za zadanie kształtować wizerunek firmy, dlatego opracowujemy projekty zgodne i spójne z elementami identyfikacji wizualnej.

Współpraca z Argonium zapewnia również takie korzyści jak:

  • przygotowanie projektu w odpowiednim programie graficznym z możliwością jego późniejszej aktualizacji, 
  • wierne odwzorowanie projektu wraz ze wszystkimi elementami graficznymi,
  • możliwość konsultacji na etapie pracy nad projektem,
  • możliwość odświeżenia aktualnych materiałów w celu dopasowania ich do rynku docelowego.

Co możemy dla Ciebie przygotować? 

  • logotypy, wizytówki,
  • roll-up'y,
  • plakaty, broszury, foldery, katalogi, ulotki, 
  • bannery wielkoformatowe