Teksty na strony www

Tworzenie treści na strony www

Chcesz wypromować stronę internetową w wyszukiwarce Google i pomóc potencjalnym klientom w jej odnalezieniu oraz zachęcić ich do skorzystania z oferty? Potrzebne Ci będą unikatowe i wartościowe treści opisujące firmę oraz usługi.

Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego powinna być dopracowana w każdym calu. Za zainteresowanie użytkowników odpowiada nie tylko jej szata graficzna, ale również zamieszczone na niej teksty. Odpowiednio sformułowane, stanowią zaproszenie do skorzystania z oferty firmy oraz wzbudzają zaufanie.

Tworzymy profesjonalne treści na strony www

Tworzymy profesjonalne treści na strony www

Sprawdź jak tworzymy treści na strony internetowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem gwarantując najwyższą jakość tekstu.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne teksty na stronę www?

  • Po pierwsze - klienci

Potencjalny klient, który rozważa skorzystanie z oferty danej firmy, chce pozyskać informacje na temat jej działalności, a także dowiedzieć się jak najwięcej o usługach oraz produktach, które proponuje. Chce utwierdzić się w przekonaniu, że to właśnie z oferty tej firmy warto skorzystać. Właśnie dlatego teksty umieszczone na stronie www są takie ważne. Wpływają na wiarygodność firmy, budują zaufanie do niej, a także przekonują do podjęcia kontaktu lub dokonania zakupu.

  • Po drugie - pozycja w Google


Wartościowe teksty to konieczny element, jeśli zależy nam na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Zamieszczenie na stronie firmowej treści słabej jakości, jak również treści częściowo lub w całości skopiowanych z innych serwisów wpływa negatywnie na pozycjonowanie. Jeśli Google uzna treści za kopie, strona może nie wyświetlać się w wynikach wyszukiwania na frazy związane z opisywanym tematem. Unikalne i wyczerpujące teksty zawierające odpowiednio dobrane słowa kluczowe poprawią przyjazność strony dla wyszukiwarki i sprawią, że więcej potencjalnych klientów będzie do Ciebie trafiać. Profesjonalne teksty dostosowane pod kątem SEO są zatem inwestycją, która się zwraca.

W Argonium przygotowujemy teksty dzięki, którym Twoja strona www zyska możliwość objęcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz stanie się atrakcyjna dla klientów i przekona ich do oferty.

Jak w dużym skrócie wygląda przygotowanie tekstów na stronę www w naszej agencji?

  • Wykonujemy research słów kluczowych i przygotowujemy indywidualną koncepcję dla każdego Klienta. Staramy się zaproponować unikalne i atrakcyjne rozwiązane, które pomoże Ci pozyskać klientów za pośrednictwem strony www.
  • Nasi copywriterzy opracowują unikatowe i ciekawe dla odbiorców teksty, do poszczególnych podstron.
  • Przesyłamy gotowe teksty do akceptacji klienta. W przypadku ewentualnych uwag, nanosimy korekty i poprawki według wytycznych.


Nasze teksty charakteryzują się wysoką wartością merytoryczną. Są pisane w taki sposób, aby były zrozumiałe dla konkretnej grupy docelowej i zgodne ze specyfiką danej branży. Dbamy o to, aby teksty nie były przesycone ilością słów kluczowych i zamieszczamy je w taki sposób, aby zachować naturalne brzmienie i poprawną składnię treści. Stosujemy akapity, śródtytuły i inne narzędzia, aby tekst zachował przejrzystą i czytelną formę.

5 najważniejszych cech dobrego tekstu na stronę www

5 najważniejszych cech dobrego tekstu na stronę www

Dowiedz się jak piszemy profesjonalne opisy na strony www. Każde zlecenie jest inne, ale zawsze trzymamy się zasady 5 najważniejszych cech dobrego teksty na stronę...

Jakie korzyści otrzymasz w zamian?

  1. Zainteresowanie użytkowników (w tym potencjalnych klientów Twoją ofertą).
  2. Wyższa pozycja Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.
  3. Większe zaufanie Google.
  4. Wizerunek eksperta w swojej branży.
  5. Promocja firmy w sieci.