Poradniki

Tworzymy treści do poradników

Szukasz sposobu na zbudowanie trwałej więzi z potencjalnymi klientami? Chciałbyś, aby to Twoja oferta była rozpatrywana w pierwszej kolejności. Mamy na to sposób.

Poradniki online to doskonały sposób na wyróżnienie Twojej oferty w sieci i zbudowanie autorytetu oraz wizerunku marki kompetentnej, dysponującej szeroką wiedzą w obszarze swojej działalności. Dzielenie się przydatnymi informacjami i poradami pozwala nawiązać trwałe relacje z użytkownikami oraz przekonać potencjalnych klientów, że to właśnie z Twojej oferty powinni skorzystać. Poradniki pozwalają osiągnąć skuteczne rezultaty szczególnie w przypadków sklepów online. Mogą być stosowane jednak również na stronach www, które nie prowadzą sprzedaży internetowej. Poradnik może zachęcać do skorzystania z oferty firmy, porównując ją z innymi i przedstawiając jej korzyści i przewagę nad ofertą konkurencji.

Dlaczego warto prowadzić poradniki na swojej stronie internetowej?

Poradniki pełnią funkcję marketingową dla danej marki. Pomagają odnaleźć użytkownikom niezbędne informacje na nurtujące ich pytania oraz wpływają na wzrost rozpoznawalności marki w Internecie. Dzięki temu, że na Twojej stronie internetowej będą pojawiać się porady związane z daną branżą, użytkownicy będą traktować ją jako źródło rzetelnych informacji. Regularne zamieszczanie treści przyczyni się do częstego odwiedzania witryny, a w rezultacie wpłynie na wybór Twojej oferty przez potencjalnych klientów.

Poradniki są również skutecznym narzędziem SEO. Każdy wpis to kolejna podstrona, która jest świetną okazją do zwiększenia widoczności w wyszukiwarce. Wpisy poradnikowe są doskonałym miejscem do zamieszczenia w nich słów kluczowych, a także odnośników do konkretnych podstron z ofertą. Teksty, które są unikalne oraz zawierają wartościowe informacje, są lubiane przez Google i wysoko indeksowane w wyszukiwarce. Dzięki temu, że wzrasta pozycja witryny, zwiększa się również ruch organiczny na Twojej stronie.

W Argonium tworzymy poradniki dla firm z różnych branż. Ze względu na to, że mają służyć klientom jako źródło wiedzy, przygotowujemy wpisy, które będą dla nich pomocne i przydatne. Możemy zamieszczać w nich informacje na temat Twoich usług i produktów, przedstawiać korzyści jakie oferują, a także prezentować sposób ich stosowania. Opracowujemy artykuły które posiadają naturalny wydźwięk z punktu widzenia użytkownika i są dla niego wiarygodne.

Korzyści jakie oferuje prowadzenie poradnika w Argonium:

1. Budowanie trwałej więzi pomiędzy marką, a użytkownikami.
2. Kreowanie wizerunku marki jako eksperta w danej branży.
3. Zwiększenie ruchu organicznego na stronie www.
4. Dodatkowe źródło promocji oferty.
5. Zwiększenie sprzedaży produktów lub usług.
6. Wsparcie pozycjonowania.