Infografiki

Infografika

Chcesz podzielić się z innymi przydatną wiedzą lub informacjami w ciekawy i atrakcyjny sposób? Zamów infografikę w Argonium.

Infografika to sposób na zaprezentowanie treści, danych lub analiz w sposób graficzny. Pozwala ona na lepsze zrozumienie i przyswojenie informacji. Użytkownicy widząc na stronie ciekawą ilustrację chętniej zatrzymają się przy niej i przeanalizują przedstawioną na niej treść. Infografiki stanowią doskonałe uzupełnienie artykułów. Mogą być zamieszczane również na stronach www, a także w mediach społecznościowych.

Jakie zalety oferują infografiki?

  • Skupiają uwagę - dzięki swojej atrakcyjnej formie, infografiki wyróżniają się spośród treści dostępnych w sieci i świetnie radzą sobie z przyciąganiem uwagi odbiorców.
  • Wzbudzają pozytywne emocje - infografiki to znakomity nośnik emocji, a marki które potrafią poruszyć użytkownika są łatwiej i na dłużej przez niego zapamiętywane.
  • Generują ruch na twojej stronie www - opublikowane infografiki są chętnie klikane i udostępniane dalej przy pomocy mediów społecznościowych, dzięki czemu pozwalają dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
  • Upraszczają komunikat - nawet skomplikowany przekaz przedstawiony przy pomocy infografiki może zyskać przystępniejsza formę i zostać lepiej zrozumiany.

Infografiki, a pozycjonowanie

Infografiki są doskonałym narzędziem wspierającym pozycjonowanie. Dzięki temu, że są chętnie udostępniane przez użytkowników i potrafią rozprzestrzeniać się po sieci w błyskawicznym tempie, docierają do dużego grona osób. Użytkownicy, który dzielą się infografiką przy pomocy swoich profili społecznościowych, zobowiązani są do zamieszczenia źródła, z którego pochodzi. Tym samym tworzone są naturalne linki do strony www, które indeksują ją wyżej w wynikach wyszukiwania oraz kierują użytkowników do Twojej witryny.

Infografiki w Argonium - dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nasi specjaliści z działu graficznego to osoby o dużej wyobraźni i umiejętnościach. Tworzą autorskie ilustracje na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu zyskujesz niepowtarzalny i oryginalny projekt. Aby infografiki skutecznie pełniły swoją rolę ważna jest tylko jej forma wizualna, ale również treść, nad którą pracują nasi copywriterzy. Dbają o to, aby tekst był poprawny merytorycznie oraz interesujący dla odbiorcy.

Co dodatkowo zyskasz dzięki naszym infografikom?

1. Wypromujesz swoją markę w Internecie.
2. Twoja strona będzie cieszyć się większą ilością odwiedzin.
3. Wzbudzisz zainteresowanie swoją ofertą.
4. Zwiększysz zaufanie Google.
5. Wzrośnie Twój współczynnik konwersji.