Historia

Historia Argonium - tworzymy profesjonalne strony www od 2005 roku !

Argonium to agencja interaktywna z 14-letnim stażem. Rozpoczęliśmy działalność w 2005 roku w Rzeszowie, skupiając się początkowo na oferowaniu sprzętu komputerowego, hostingu i tworzeniu stron internetowych. Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz rosnące znaczenie Internetu w biznesie zaowocowało rozbudową naszej oferty. Wraz z czasem zrezygnowaliśmy ze sprzedaży urządzeń i ukierunkowaliśmy nasze działania na oferowanie usług związanych z promocją w sieci. Podczas kolejnych lat stale poszerzaliśmy naszą ofertę, którą dostosowywaliśmy do potrzeb klientów. 

Od 2005 roku funkcjonowaliśmy pod marką Technetium, jako jedna z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych agencji interaktywnych na lokalnym rynku. W 2019 roku założyciel firmy Mateusz Wiktor odsprzedał swoje udziały w spółce Technietum  i wystartował z nową marką Argonium. Zachowaliśmy świadczony do tej pory zakres usług, rozszerzając je o dodatkowe, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą kompleksowość, której potrzebują w promowaniu biznesu. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym klient otrzyma pełne wsparcie począwszy od zaprojektowania strony www, poprzez jej wypromowanie oraz zbudowanie silnej pozycji wśród konkurencji. 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy realizować nawet najbardziej złożone projekty IT dla firm. Dostosujemy nasze działania do stale zmieniających się wymagań i trendów na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma przedsiębiorstwami o różnym zasięgu działalności, jesteśmy w stanie zapewnić pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Wiedza i doświadczenie mają ogromne znaczenie, jednak zdajemy sobie sprawę, że w tej branży to nie wystarczy. Liczy się również kreatywność i pasja, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które z dużym zaangażowaniem i nieszablonowym podejściem przystępują do realizacji każdego projektu. 

Jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie naszym klientom pełnego bezpieczeństwa usług, dlatego zadbaliśmy o własną serwerownię, która mieści się na ulicy Langiewicza w Rzeszowie. Od 2016 roku posiadamy również własne biuro mieszczące się w nowoczesnym i przestronnym budynku o powierzchni 300 m2. Zlokalizowane jest na ulicy Goździkowej w cichej i spokojnej okolicy Zalesie w Rzeszowie. Naszym klientom oferujemy komfortowo urządzone 2 sale konferencyjne, w których wspólnie możemy porozmawiać o ich biznesie. 

Podczas wielu lat działalności zrealizowaliśmy liczne projekty dla firm z całej Polski. Największym powodem do dumy są dla nas stali klienci, którzy są z nami nieprzerwanie od początków naszej działalności. Stawiamy na partnerskie relacje i spersonalizowane rozwiązania, które pozwalają wyróżnić się na rynku. Z naszych usług skorzystali klienci zarówno lokalni, jak i z obszaru całego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy z małymi firmami, średnimi przedsiębiorstwami oraz dużymi korporacjami. Dla każdego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które pomoże w osiągnięciu założonych celów i wypracowaniu efektów.